Міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька звільнить всіх своїх радниківМіністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька у п’ятницю, 1 листопада, планує підписати наказ і звільнити всіх свої радників. Об этом сообщает surplus.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це очільниця МОЗ розповіла в інтерв’ю ВВС News Україна.


"Сьогодні ми підпишемо наказ і скасуємо всіх радників, їх більше не буде. В такій формі, як вони були, радників більше не буде", — зазначила міністерка.


При цьому, за її словами, будуть працювати експерти офісу реформ — групи по три-п’ять людей, які будуть готувати аналітику і матеріали.


Зоряна Скалецька зробила таку заяву у відповідь на питання ВВС News Україна про те, чому, поки у МОЗ закликають вакцинуватися від дифтерії, радниця міністра Ольга Голубовська поширює у Facebook інформацію про те, що вакцина від дифтерії, закуплена за державний кошт, неякісна, що там мало дифтерійного компоненту і немає досліджень її безпечності.


Зоряна Скалецька зазначила, що, на жаль, не всі представники галузі охорони здоров’я розуміють, яке значення мають їхні слова, і як їх сприймають у суспільстві. Що науковець може мати різні гіпотези і може дискутувати, але важливо, щоб у МОЗ був єдиний комунікаційний меседж.


При цьому вона зазначила, що буде використовувати знання різних фахівців у подальшому, але це буде відбуватися в іншій формі і статуса радників ні в кого вже не буде.


"Для мене розуміння радників є таким, що якщо я щось запитала, мені дають інформацію. Те, що зараз відбувається в медіа з різними особами, і як їх сприймають суспільство — для мене це було двиним. Радник — це моя внутрішня історія. Я не підозрювала, що у суспільстві будуть сприймати, що кожен радник — це ще один міністр. Так не має бути, але так завжди було. Кожен, хто приходив від міністра і казав, що я його радник, він сприймався, як ще одні вуста, ще одні очі", — заявила пані Скалецька.


На сьогодні радниками Скалецької є: професорка університету Богомольця Ольга Голубовська, яка за часів Раїси Богатирьової обіймала посаду головного експерта-інфекціоніста МОЗ.


Нещодавно чиновники МОЗ звинувачували пані Голубовську у тиску і лобіюванні закупівлі певних ліків, через що виник великий скандал. Ольга Голубовська звинувачення про погрози відкидала і заявила, що хотіла лише з’ясувати, "чому з переліку закупівель виключили життєво необхідний препарат для лікування проблемних хворих з гепатитом С".


Також радником Зоряни Скалецької поки що є співвласник фармкомпанії "ІнтерХім" Олександр Чумак, який у МОЗ мав розробляти фармацевтичну політику.


Нещодавно з посади радника голови МОЗ зі скандалом пішов Дмитро Раімов, який відповідав за комунікацію у міністерстві.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/m-n-sterka-okhoroni-zdorovya-zoryana-skaletska-zv-lnit-vs-kh-svo-kh-radnik-v”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя